UA PL EN

Про компанію

Про компанію

 

Історія компанії ТОВ «RDB Group» - десятки успішних проектів і рішень, сильна команда і різносторонній сервіс. З 2003 року компанія пройшла етапи становлення: від дрібного підрядника до масштабної компанії на ринку нерухомості. Сьогодні генпідрядна будівельна компанія ТОВ «RDB Group» управляє групою будівельних компаній і охоплює ринок послуг в сегменті ремонтно-будівельних, монтажних послуг, проектування і генерального підряду.

Напрямок діяльності - промислове та цивільне будівництво.

До групи компаній входять:

  • ТОВ «RDB Group».
  • ТОВ «Л.Е.Р. Торгстрой ».

Компанія спеціалізується на архітектурному і ремонтного проектуванні, монтажних роботах, проектуванні і монтажі внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, монтажі технологічного обладнання. ТОВ «РДБ-груп» були успішно виконані роботи по реконструкції історичних будівель, проектування та будівництва комерційних об'єктів. Компанія має власні технічні ресурси, штат співробітників, бюро проектування та архітектури, інженерне, дизайнерське, експлуатаційне підрозділу. В процесі співпраці ТОВ «РДБ-груп» забезпечує юридичний супровід проектів.

Компанія спеціалізується на малотоннажних вантажних перевезеннях, матеріально-технічному забезпеченні об'єктів на час проведення ремонтно-будівельних робіт. Власна система доставки забезпечує своєчасний поставки будівельних матеріалів, техніки, вивезення будівельного сміття.

ТОВ «Житлово-Ремонтно Експлуатаційна Компанія».

Повний комплекс послуг по введенню зданий в експлуатацію, управління об'єктами нерухомості, технічне обслуговування інженерних систем.

Таким чином, компанія ТОВ «RDB Group» працює за принципом повного аутсортинга: від проектування до технічного обслуговування нерухомості. Такий підхід сьогодні можуть гарантувати поодинокі компанії на українському ринку.

Місія компанії ТОВ «RDB Group» відображає цілі компанії працювати в інтересах партнерів, Пропонуючи нові і перспективні рішення:

Сприяти розвитку бізнесу наших Замовників, надаючи комплекс проектно-будівельних послуг з реалізації та управління інвестиційними проектами.

Стратегія компанії:

  • Проектування, будівництво та обслуговування приватних і комерційних об'єктів різного цільового призначення;
  • Розвиток власної виробничої, інженерної та технічної бази;
  • Розширення комплексу послуг в сфері будівництва, проектування, реконструкції;
  • Ставка на інноваційні підходи: ефективні технології, енергозберігаючі матеріали.

Напрямки діяльності

Генеральний підряд (Ліцензія АЕ № 639727, видана держ Архітектурно-будівельною інспекцією України. Проектування об'єктів житлового, громадського комерційного призначення; Будівництво промислових і цивільних об'єктів

Визнання компанії ТОВ "RDB Group» є сертифікованим партнером, які пройшли навчання у виробника, представником в Україні заводу "Металіст". І "Lindab group". ТОВ "RDB Group» - офіційний дилер в Україні продукції для швидко монтуються, ТМ "Lindab". ресурси компанії Виробництво. Власний завод металоконструкцій в м Бровари: виробництво несучих конструкцій, заготовок каркасного типу для швидкомонтованих будівель, елементів вентиляційних систем.

Штат. У групі компаній ТОВ «RDB Group» працює понад 250 фахівців в галузі архітектури, будівництва, інженерних систем, дизайну, в тому числі понад 150 робочих будівельних спеціальностей.