UA RU EN

Проектування

Проектування

 

Стадія «П»

Компанія “RDB group” виконає функції проектувальника об'єктів, в тому числі: на розробку проектно-кошторисної документації для нового об'єкта; розширення, реконструкції та технічного переоснащення існуючих будівель і споруд, ремонту житла, благоустрою, ландшафтів та інших об'єктів.

Наші проектувальники, при необхідності, спільно з працівниками Замовника візьмуть участь у підготовці завдання, затвердженого Замовником, згідно з чинним законодавством, підзаконними актами та вимогами нормативних документів.

Проектувальники компанії “RDB group” можуть виконати повний комплекс проектних робіт, так і окремі стадії розділів проекту.

Фахівці компанії “RDB Group”, розробляючи технологічну частину проекту несуть відповідальність за весь проект споруди.

Наші проектувальники здійснюють комплексну розробку проектів і кошторисів, забезпечення високий технічний рівень, і найкращий економічний ефект проектованих споруд з урахуванням постійного розвитку технологій і ринку.

У разі виконання функцій генеральної проектної організації ми здійснюємо авторський нагляд за будівництвом споруди. Для забезпечення високої якості проектних рішень ми готові залучити до проектування кращі субпідрядні спеціалізовані проектні організації, що мають великий досвід роботи за відповідним профілем їх діяльності.

При розробці проектної документації для будівництва об'єктів промислового призначення обліковуються в установленому порядку державні програми розвитку, схеми і проекти районного планування, промислових зон, генеральні плани населених пунктів.

При розробленні проектної документації, за дорученням замовника можуть виконуватися науково-дослідні роботи, у тому числі історичні та археологічні дослідження. При розробці проектної документації для будівництва об'єктів цивільного призначення враховуються рішення, прийняті затвердженої у встановленому порядку містобудівної документації (схеми і проекти районного планування, генеральні плани населених пунктів, проекти детального планування).

Співпрацюючи з проектувальниками компанії “RDB group” Ви переконаєтеся, що у нас спільні цілі.