UA RU EN

Служба технічного нагляду, технічний нагляд будівництва

Служба технічного нагляду, технічний нагляд будівництва

 

Служба технічного нагляду, технічний нагляд будівництва

Сьогодні, з розвитком економіки країни, з'явилося безліч фірм, що працюють в сфері будівництва різноманітних об'єктів. Але бурхливий розвиток ринку будівельних послуг створило ситуацію, коли за такий важливий і дорогий захід, як будівництво будинку, котеджу, офісу або іншого об'єкта беруться самоучки, не мають ні найменшого уявлення про дотримання СНиП-ів та складання проектно-кошторисної документації.

Поява таких «псевдобудівників», а також всі зростаючі вимоги до якості споруджуваних об'єктів викликало необхідність здійснення технічного нагляду. У нашій компанії служба технічного нагляду укомплектована досвідченими фахівцями, здатними забезпечити на високому професійному рівні технічний нагляд будівництва.

Наша служба технічного нагляду виконує постійний кваліфікований контроль за будівельними роботами, що працюють на об'єкті. Ми проводимо технічний нагляд будівництва з вивченням документів і договорів по прийнятним для замовника цінами. Звертайтеся до нас, і ваші витрати окупляться з лишком.